Šie zodiako ženklų sąjungos, labiausiai tinkančios ilgalaikiams šeimos santykiams

539

Anksčiau klausimas „Kas tu esi zodiako ženklas?“ Buvo kvaila klišė ir ryški riedėjimo frazė, kuri niekada nepavyksta, rašo Urbo. Taip yra todėl, kad bendra išmintis baigėsi.

Taip yra todėl, kad bendra išmintis buvo ta, kad tie, kurie gimė pagal tam tikrus žvaigždžių ženklus, yra labiau suderinami su kitais.

Dabar ši teorija paminėta rečiau, bet neteko aktualumo, todėl vis dar parėmėme geriausių porų sąrašą.

Čia yra labai ilgų ir laimingų santykių zodiako ženklų deriniai:

Skorpionas ir vėžys.

Ši aistringa pora sukurs pusiausvyrą tarp sunkaus darbo ir nuotykių. Skorpionas į savo gyvenimą atneš tikrą lojalumą, kurį Vėžys gali įvertinti. Vėžys išgelbės emocijas ir nenuspėjamumą santykiuose.

Saugokitės kai kurių Skorpionų, kurie gali pabandyti atimti iš jūsų tai, kas jums priklauso. Kai „Skorpionas“ vadovauja „blogai“ taktikai, jie neatsižvelgia į tai, kaip organizuojamas jūsų gyvenimas.

Kai kurie pavojingesni „Skorpionas“ gali pabandyti pavogti jūsų partnerį, tik įrodyti, kad jie gali!

Avinas ir Dvyniai.

Tai dar viena subalansuota pora. Nors Avinas parodys savo ryžtą, Dvyniai užtikrins, kad priimtumėte teisingus subalansuotus sprendimus.

Tačiau, norėdami patekti į altorių, turite dirbti su problemomis, kurios tęsia jūsų ženklus. Kartais Avinas gali būti labai nekantrus, verta atkreipti dėmesį.

Dvyniai kartais traukia ilgą laiką, o tai padidina Avino kantrybę. Jei esate Dvyniai, įjunkite „kantrybę ir ryžtą“ režimą, o jūsų romantika bus neįtikėtina.

Šaulys ir liūtas.

Šie du buvo pateikti vienas kitam. Kiekviena iš jų gali būti šiek tiek karšta ir neapgalvota, tačiau abi yra linkusios į pozityvumą ir gerumą.

Šios veidrodžių asmenybės tikrai gali valgyti viena nuo kitos. Tarp šių dviejų karštų ženklų gali kilti tikras gaisras (tačiau tai gali būti gera, ypač miegamajame).

Santykius gali kelti grėsmė Šaulio įprotis nerodyti galimų problemų, prieš tai per vėlu, ir Leo tendencija įtraukti galingą bosą. Būkite atviri ir visada būsi kartu.

Svarstyklės ir Avinas.

Kalbant apie stiprią porą! Šis tandemas apjungia diplomatiją ir vadovavimą. Abu šie ženklai veiks kartu ir gali tikėtis pasiekti aukštus asmeninius, socialinius ir profesinius tikslus.

Tačiau tie, kurie gimė pagal Avino ženklą, nėra geriausi planuojant. Neleisk, kad jūsų impulsyvumas kelia grėsmę Libra santykiams.

Kalbant apie „Svarstyklės“, stebėkite, ar jūsų natūralus polinkis į koetę. Nedarykite Avinas pavydo.

Žuvys ir Skorpionas.

Žuvys ir Skorpionas eina kartu kaip „yin“ ir „yang“. Nors Žuvys gali atvėsti santykius su žemo rakto ir kartais paprasto elgesio modeliais, „Skorpionas“ suteiks jiems įtampą ir aistrą. Kai šie du susiburia, jie tikrai ras bendrą kalbą.

Kita vertus, gali atsirasti situacija, kai Skorpionai pernelyg kontroliuoja Žuvų gyvenimą. Būkite atsargūs, gerai ištirkite savo partnerį. Strategija niekada nereikalinga.

Mergelė ir Vandenis.

Pure palaima stebėti šią porą. Vandenis nuolat atneš naujų idėjų, o Mergelė analizuos, apsvarstys mažiausias detales, kol jų partneris pereis į kitą didelę idėją.

Šie du papildo vienas kitą tuo, kad kai Vandenis staiga nori būti vieni, mergina gali visiškai pasinerti į savo mintis.

Jūsų pagrindinė kliūtis jūsų santykiams yra Aquarius meilė eksperimentuoti ir kritiškas, perfekcionistinis Mergelės pobūdis. Sužinokite, kaip bendradarbiauti, ir užtikrinama romantika santykiuose.

Avinas ir Ožiaragis.

Tai dar viena galinga pora; abu jie yra ambicingi ir aktyvūs, kiekvienas iš jų atneša savo lyderystės stilių, padėdamas vieni kitiems išlaikyti ausis atviras.

Nepriklausomai nuo to, ar jie nori turėti partiją, ar užkariauti pasaulį, jei jie nusprendžia tai daryti kartu, jie tai padarys!

Šiuos apsvaiginančius santykius gali trukdyti periodiški Ožiaragio pesimistiniai atspindžiai. Jei esate Avinas, jums tiesiog reikia pralinksminti savo partnerį, kad jis vėl toliau judėtų į priekį ir į viršų!

Žuvys ir vėžys.

Žuvis ir vėžys sukelia aistringą porą. Vėžys atneša naują, romantišką perspektyvą, o Žuvys ją sugeria, gerbdami kiekvieną partnerio gestą.

Siekiant gauti kuo daugiau naudos iš šių santykių, Žuvys turės įveikti įprotį saugoti paslaptis nuo kitos pusės.

Vėžys turi prisiminti, kad sudėtingose ​​situacijose nebūtina per daug reaguoti. Sužinokite, kaip ramiai išspręsti problemas, ir jūsų kelias į laimingą gyvenimą bus lengviau nei manote.

Dvyniai ir Mergelė.

Ši pora tikrai gera kartu. Kartu jie mato visas problemos puses, o tai reiškia, kad gali išeiti per visas kliūtis.

Derindami savo jėgą, jie galės pasiekti neįtikėtiną sėkmę.

Kai ši pora turi ginčą, jie gali pasakyti daug pernelyg daug, sukeldami nedidelį konfliktą į rimtą mūšį, kuris kelia grėsmę santykiams. Sužinokite, kaip ramiai iškvėpti ir išspręsti viską.

Ožiaragis ir Vandenis.

Ši pora yra puikus lyderio ir mąstytojo derinys. Vienas sukuria planą, o kitas aktyviai jį įgyvendina.

Deja, Ožiaragis ir Vandenis yra šiek tiek depresijos. Štai kaip elgtis taip: Jūs galite dirbti kartu, remdamiesi savo patirtimi, kad padėtų savo partneriui išeiti iš tamsios būsenos.

Aptarkite savo planus, kai abu esate geros nuotaikos, kad būčiau pasirengę susidurti su visa ginkluota depresija.

Jautis ir Mergelė.

Tai viena iš stabiliausių, ilgalaikių porų. Jautis yra jaudinantis jaukus žmogus, kuris mieliau praleidžia vakarą su „Netflix“ ir mylimu žmogumi, o ne klube. Mergelė taip pat mėgsta tylų gyvenimą.

Ši jėga taip pat yra jų didžiausias potencialas. Nuolatinis intymumas gali jus pamiršti, ką reiškia išeiti ir susirasti naujų draugų.

O kai pagaliau nuspręsite šiek tiek pakeisti situaciją, gali pasireikšti viena iš blogiausių „Jautis“ savybių: tendencija pavydėti.

Šaulys ir Jautis.

Visi žino, kad žmonės, gimę po Šaulio ženklu, mėgsta keliauti, nuotykius ir laisvę. Tuo tarpu dauguma žmonių, gimusių pagal Tauro ženklą, mėgsta komfortą ir tylą. Kaip šie du gali būti puiki pora?

Tai pora išimtis. Iš visų zodiako ženklų kombinacijų ryšys tarp Šaulio ir Jautis yra galingiausias.

Jautis užduotis yra suteikti šauliui visišką laisvę, kurios jam reikia. Šaulys turi prisiminti, koks svarbus yra jų partneris, ir būti dėkingas už tokius nuostabius santykius.

Neleisk, kad staigus kaprizas pamirštų apie tai, kas yra arti jūsų ir ką praėjote.

Ar radote save čia? Sutinkate su šiais pareiškimais?

Comments are closed.