Mergina nusivylė „Tinder“ patirtimi: užblokavo anketą, nes yra per graži

805

Vienišė atskleidė, kaip ją užblokavo „Tinder“ gavus žinučių antplūdį, kuriose klausinėjo ar ji nėra apsimetėlė, rašoma dailymail.co.uk.

21-erių Laura Mundy iš Leeds, kuri net buvo „viename pasimatyme su bendradarbiu“, labai norėjo rasti geriausią jai tinkantį variantą, todėl ji net investavo į meilės paieškas „Tinder“ programėlėje ir užsisakė „plius“ versiją ir jai tai kainavo kiek daugiau nei 9 eurus per mėnesį.

Tačiau personalo administratorė buvo šokiruota, kai bandė prisijungti prie savo anketos ir pamatė, kad ji buvo užblokuota dėl „veiklos, pažeidžiančios naudojimo sąlygas“.

Laura tvirtina, kad ji nuolat gaudavo pranešimus, sakančius „tu per gera, kad būtum tiesa“, ir tikina, kad „Tinder“ užblokavo ją, nes ji yra „per daug pasakiška“.

Kalbėdamasi su „Femail“ ji sakė: „Aš maniau, kad išbandysiu internetines pažintis, norėdama išsiaiškinti, ar galėčiau rasti ką nors pasimatymams, nes mano draugai jau yra buvę ten ir sėkmingai.

Ji tęsė: „Aš gavau tiek daug žinučių, kad mano profilis netikras, ir nieko apie tai negalvojau, tačiau gaudavau vis daugiau tokių žinučių.“

„Aš anksčiau gaudavau pranešimus, kuriuose sakoma, kad esu netikra, arba naudoju modelio nuotraukas. Gavau begales tokių žinučių, net būdama „Instagram“, kurio aš nebeturiu. Aš net gavau žinučių, kad negaliu būti tikras profilis ir kad naudoju modelio nuotraukas“.

Atskleisdama, kaip sužinojo užblokavimą, ji sakė: „Aš sužinojau, kad esu blokuojama, kai bandžiau atsakyti į keletą„ Tinder “žinučių, ir man neleido atsakyti. Galiausiai nusprendžiau atsijungti ir vėl prisijungti, norėdama sužinoti, ar tai veiks, ir būtent tada atsirado draudžiantis prisijungti pranešimas“.

Teigdama, kad niekada negirdėjo įspėjimo iš „Tinder“, ji pridūrė: „Buvau tokia sumišusi, todėl peržvelgiau priežastis, ką galėjau padaryti ne taip, tada nusprendžiau pamėginti apskųsti, bet nieko negirdėjau.

Buvau gana susierzinusi, nes šiais laikais dauguma žmonių susitinka vieni su kitais per šias pažinčių programas ir socialinę žiniasklaidą. Niekada negavau paaiškinimo iš „Tinder “ir, kai bandžiau sukurti naują anketą su savo numeriu, man neleido to padaryti, nes esu užblokuota“.

Buvo susisiekta su „Tinder“ dėl komentarų.

www.tv3.lt

Comments are closed.